Vlastně celý život pobývám v Olomouci a nedám na tohle město dopustit. Tam jsem se také do nedávna učil, jak být správným učitelem matematiky a zeměpisu. Nakonec jsem trochu změnil plány a začal se zajímat a pracovat okolo slaměných domků a všeobecně přírodních (občas i nepřírodních) staveb.

Co se týče skautské aktivity. Zrovna tento rok zkouším, jak skloubit mé skautské aktivity s prácí, ale zatím to stíhám. Před pár roky jsem předal oddíl vlčat, teď už se plně soustředím na přípravu různých roverských akcí (jak na středisku, tak na Olomoucku - RFOR), rádcovského kurzu KROK a také samozřejmě Fonticulu ;)

Ve volném čase si rád zahraju frisbee, zachodím na slacklajně nebo rád cestuju jakýmkoliv způsobem (putování po horách, stopem nebo na kole) a v neposlední řadě mám dost často tendenci si z kamarádů dělat trochu srandu, tedy neber mě, prosím, vždycky vážně!