Byli jste někdy na Kleti? Nebo na Dívčím Kameni? Pokud ano, mohli jsme se tam úplně klidně potkat. Blanský les v jižních Čechách je místo, odkud pocházím, kam se ráda vracím a kde je mi dobře. Po maturitě jsem odešla studovat do Plzně s tím, že ze mě bude úča (ještě nejsem, ale je to v procesu). Často byste mě našli někde s knížkou a se sluchátky.

Se svou výškou 161 cm ve většině společností čouhám pod dav. Jsem požitkář. Trochu snílek. V týmu Fonticulu patřím mezi ty, kdo v první řadě fungují intuitivně, podle pocitů, a až pak hledají opodstatnění a racionální důvody. Makadam oříšky, lotusky a mangový sorbet jsou mou největší slabinou. Ocením dobrý čaj a kávu. Dokážu zakopnout o čáru namalovanou na zemi. Kdybych si mohla vybrat superschopnost, chtěla bych umět lítat nebo skákat z velkých výšek bez rizika (jako assassin).

Co mě hodně ba: knížky, hudba, toulání se, dopisy (takové ty opravdové, ručně psané), hraní si jen tak, stavění přehrad z kamenů na potoce... (-:

Co mě moc neba: dogmatici, dlouhé popisy krajin, otázka "jak se máš?"

V současné době funguji ve skautingu hlavně na kurzech. V roce 2010 jsem přijela jako vyjukaná účastnice na Fonticulus.  Jeden ročník a byla ruka v rukávě, noha v nohávě. S Fonticulem jdeme (anebo jedeme? ☺) od té doby po stejné lajně.