Na svém druhém táboře, v roce 2008, jsem dostala přezdívku Ptáče. Světlušky mi tak říkají i teď, ale jinak se mi říká Vera.

Teď už čtvrtým rokem vedu světlušky v 5. přístavu vodních skautů Praha. Taky se věnuju našemu okresnímu roverskému kmeni - Roverské Žižkovské Republice, kde jsem momentálně prezidentkou.

S nejlepšími kamarády z oddílu trávím hodně času i mimo skautské akce, nejčastěji na horách, ať už v zimě, nebo v létě. Ráda bych se podívala do And nebo do hor v Iránu a Nepálu.

Kromě vymýšlení programu na schůzky a běhání po horách trávím dost času v práci - v divadle. Divadlo mám asi ze všeho nejradši, takže bych se mu chtěla věnovat i v budoucnu, konkrétně na pozici produkční. Zatím jsem v prváku na Přírodovědecké fakultě, ale dlouho tam nezůstanu.

Na Fonticulu jsem byla už dvakrát – v roce 2015 jako účastník a minulý rok jako kuchařka, tak se těším, že Fonticulus uvidím i z toho třetího (instruktorského) pohledu.